بازار خرید قارا مرغوب ایرانی

قارا مرغوب ایرانی یکی از انواع تنقلات سالمی است که بیشتر عشایر چهار محال و بختیاری به تولید این کالا مشغول هستند این محصول بسیار عالی یکی از مشتقات شیر است و دارای طعمی بسیار شیرین و دلچسب است این محصول طبیعی دارای انواع ویتامین و کلسیم در حد بسبار بالا است و شما می توانید این کالا را به سادگی جایگزین انواع تنقلاتی کنید که شما و کودکتان در طول روز از آن استفاده می کنید. عرضه کننده انواع قارابشکن عمده این محصول بسیار با کیفیت و عالی را با قیمتی بسیار مناسب و منطقی در اختیار تمام مصرف‌ کنندگان قرار داده است.

بازار خرید قارا مرغوب ایرانی

مشخصات قارا مرغوب ایرانی

مشخصات قارا مرغوب ایرانی قارا ایرانی اصل باکیفیت یکی از انواع محصولاتی است که تنها توسط عشایر اطراف استان چهارمحال و بختیاری تولید می شود این کالا را به صورت مستقیم از شیر می گیرند و با افزودن شکر و یا مواد شیرین کننده دیگر آن را تولید می کنند اما برای اینکه قارابشکن شما بسیار خوش طعم تر و با کیفیت تر تهیه شود سعی کنید در تولید این محصول از شیر گوسفند استفاده نمایید زیرا شیر گوسفند طبعی گرم و طعمی بسيار بهتر از شیر گاو دارد.

از طرفی شما در تولید این محصول اصیل و با ارزش می توانید از شکر، عسل و یا انواع شیره توت و انگور و مانند آن استفاده نمایید برای تولید روتین و معمولی این کالا بیشتر از شکر استفاده می شود اما تصور کنید اگر برای تولید قارابشکن از عسل محلی درجه یک استفاده کنید چقدر کیفیت کالا بالاتر خواهد رفت پس در وهله بعد هر چه از مواد اولیه بهتر و با کیفیت تری استفاده کنید کیفیت قارابشکن شما خیلی بهتر و پر ویتامین تر می شود.

قارا بسته بندی ایرانی یکی از خوشمزه ترین و پرفروش ترین محصولات در کشور می باشد که عمدتاً از لبنیات حاصل می گردد و دارای انواع مختلفی بوده که با طعم های مختلف و کیفیت عالی تولید و عرضه می گردد. برای تولید قارا عشایری صادراتی باید مواردی که در ادامه این بحث گفته می‌ شود مورد توجه بسیاری از تولید کنندگان قرار گیرد تا در نهایت موفق به تولید بهترین نمونه این ماده غذایی گردند. برای تولید این محصول حتماً به کیفیت ماده اولیه برای تولید آن توجه داشته باشید و برای تولید بهتر و باکیفیت تر این محصول بهتر است از لبنیات های محلی و مورد تایید استفاده شود.

برای آنکه قارا دارای طعم شیرین یا ملس باشد بهتر است از آب ماست شیرین برای این منظور استفاده گردد. هر چه قارا در معرض آفتاب بیشتری قرار گیرد دارای طعم ترش و ملس تر می گردد به همین علت در زمان تولید باید به طعم آن با توجه به نیاز و سلیقه بازار و مصرف کننده نیز توجه شود. بسیاری از قاراهای محلی بر اثر جوشاندن مستقیم حاصل می‌ شوند به همین علت باید درجه حرارت و مدت زمان برای تولید این ماده غذایی نیز بع عنوان ملاک در نظر گرفته شود. بسیاری از تولید کنندگان نیز آب ماست را در معرض تابش آفتاب قرار می‌ دهند تا بر اثر تابش مستقیم آب خود را از دست داده و در نهایت آنها را با شعله مستقیم داغ و تبدیل به قارا مرغوب محلی می کنند.

راهنمای انتخاب قارا مرغوب

راهنمای انتخاب قارا مرغوب در طول روز به عنوان نیان وعده های غذایی در صبح یا عصر ممکن است از انواع مواد خوراکی و خوردنی های مختلف استفاده کنیم اما با کنی دقت می توان بسیاری از انواع مواد خوراکی سالم را جایگزین مواد بی ارزش غذایی مرد و قارابشکن شیرین محلی یکی از انواع این محصولات است.

این کالا توسط عشایر و به صورت مستقیم از شیر گرفته می شود و تمام خواص و خصوصیات شیر و مشتقات آن را به صورت یکجا دارد این کالا سرشار از انواع کلسیم و فسفر ویتامین های مورد نیاز بدن است و با استفاده از قارا صادراتی عمده شیرین و خوش طعم می توان از استخوان هایی محکم و دندان هایی سلامت برخوردار شد و از پوکی استخوان و عوارض آن در امان ماند این محصول بسیار با کیفیت دارای انواع ویتامین های مورد نیاز بدن و یک منبع تامین کننده انرژی بدن است پس با مصرف روزانه مقداری کمی از این کالای با ارزش تمام ضعف بدن از بین می رود.

شرایط نگهداری قارا سفید

شرایط نگهداری قارا سفید در این پیوست میخواهیم به بحث در مورد قارا بسته بندی بز و خواص آن بپردازیم. قارا بزچیست؟ یک محصول لبنی است که از ماست و دوغ محلی تهیه می گردد، که باید تحت شرایط خاص با دمای بسیار بالا تهیه گردد. عشایری که در مناطق با آب وهوای چهار فصل زندگی میکنند و گوسفندان آنها در بهترین چراگاه ها پرورش می یابند باعث شده که لبنیات محلی عشایری جز بهترین و سالم ترین لبنیات باشد و قارا بز محلی که از حیوانات این عشایر ها تهیه گردد بسیار پرخاصیت و مفید است.

سوغات عشایر انواع کشک خشک و نرم و قارابز ، روشعن حیوانی ناب و دوغ و ماست محلی می باشد. قره قروت یا قارا بز دارای مزه ای ترش است. دوغ یا ماست که درمعرض حرارت بالا قرار گیرد آب آن تبخیر می شود و تغییرات شیمایی که در پروتئن آن به وجود می آید بافت آن سفت و کشسان می کند فراورده حاصل قره قروت یا قارا بز است.خرید قارا مرغوب راحت است

مراکز عرضه قارا مرغوب ایرانی

مراکز عرضه قارا مرغوب ایرانی عرضه قارا مرغوب این محصول بسیار خوش طعم و لذیذ و شیرین را با توجه به مواد اولیه بسیار با ارزش و طبیعی برای مصرف خود و در اختیار گذاشتن آن برای عموم تولید می کنند و شما می توانید این محصول کاملا ارگانیک را با قیمتی بسبار منصفانه و مناسب تهیه و از مواد موجود در این خوراکی بسیار با کیفیت استفاده نمایید. تولید کننده قارابشکن مرغوب را در فروشگاه مرکزی محلی برای در دسترس بودن این کالا برای تمام متقاضیان قرار داده است.

شما می توانید از این محصول لبنی به صورت خرید مستقیم و حضوری استفاده و کالا را بسبار تازه و با قیمتی مناسب خریداری نمایید شما می توانید این کالا را با حذف تمام واسطه ها و به صورت بی واسطه تهیه و یا اگر به این محصول خوراکی پر انرژی در اندازه و مقدار بسبار زیاد نیاز دارید بهتر است تا از فروش قارابشکن به صورت کلان و عمده استفاده کنید تا در آن صورت بتوانید بابت پرداخت صورت هزینه خرید خود از نازلترین قیمتی که تولید کننده روی کالای خود تعیین کرده بهره مند شوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما