توزیع قره قروت سنتی عمده

تولید قره قروت به دو روش سنتی و صنعتی انجام می شود که در بازار ایران قره قروت سنتی به دلیل کیفیت و طعم بهتری که دارد مشتریان و طرفداران بیشتری را دارد.

قره قروت در اکثر نقاط ایران یافت می شود اما عمده ترین مراکز پخش قره قروت در شهر های قطب تولید آن یعنی استان های چهارمحال بختیاری و شهرکرد است که برای سفارش و خرید قره قروت سنتی عمده از این شهر ها می توان با کارشناسان وب سایت های خرید این محصول از اطلاعات کافی برخوردار شده و یا از نمایندگی های آن ها خرید کنند.

توزیع قره قروت سنتی عمده

معرفی انواع قره قروت سنتی

معرفی انواع قره قروت سنتی قره قروت سنتی انواع مختلفی دارند که با توجه به ویژگی ها و ماهیتی که دارند دسته بندی می شوند و دارای خاصیت ، طعم و ظاهر متفاوتی با یکدیگر هستند.

که هر کدام از این ها با توجه به روش تولید، میزان پخت قره قروت و آردی که هنگام پخت برای بالا بردن غلظت به آن اضافه می کنند دارای رنگ های سفید، قهوه ای روشن، قهوه ای تیره و مشکی می باشند، برای مثال قره قروت تهیه شده با شیر گاو رنگ تیره تری دارد و قره قروت گوسفندی رنگ قهوه ای و روشن تری دارد که این نوع قره قروت ترشی کم تری نسبت به سایر قره قروت ها دارد که با توجه به خواست و سلایق مختلف تولید و پخش قره قروت سنتی صورت می گیرد.

بهترین نوع قره قروت سنتی قره قروت سفید است زیرا حرارت کمتری به آن می دهند و در زمان کوتاه تری آماده می شود همچنین هنگام پخت برای پیدا کردن حالت جامد مقداری آرد به آن اضافه می کنند .

خواص قره قروت برای جوش صورت

خواص قره قروت برای جوش صورت وجود فواید بسیار قره قروت و پر طرفدار بودن آن باعث تولید و فروش قره قروت عمده در همه شهر ها شده است . قره قروت فواید بسیاری دارد که مهم ترین فایده آن این است که برخلاف بقیه ی ترشی ها پایه ی لبنی دارد که به دلیل وجود کلسیم استفاده از آن به جای سایر تنقلات ترش مزه نیز توصیه می شود.

فایده مهم دیگر قره قروت این است که برای برطرف کردن جوش صورت بسیار توصیه می شود که باعث تمیز شدن منافذ پوست شده و در نتیجه مانع جوش زدن می شود طرز استفاده از قره قروت برای از بین بردن جوش به صورتی است که مقداری از آن را در آب جوش حل کرده و با پنبه به روی جوش زده که این کار سوزش کمی را در پوست به وجود می آورد اما تاثیر فوق العاده ای بر جوش صورت گذاشته و باعث بهبود ان ها می شود.

سفارش قره قروت سنتی عمده

سفارش قره قروت سنتی عمده قره قروت های کارخانه ای و سنتی از نظر خواص یکسان هستند که تهیه قره قروت های سنتی بیشتر توسط افراد محلی و دامداران صورت می گیرد و تولید قره قروت به این صورت محدود به چند کیلو می باشد که تولید کنندگان آن ها را به صورت فله ای و بسته بندی عرضه می کنند.

تولیدکنندگان برای فروش قره قروت سنتی آن ها را در وزن های مختلف و متناسب با نیاز هر فرد تولید و عرضه می کنند اما برای فروش عمده آن ها را بیشتر به صورت بسته بندی های ۵ کیلیویی و ۱۰ کیلویی عرضه می کنند که افرادی که قصد خرید عمده دارند راحت تر سفارش داده و خریداری کنند.

برای سفارش و خرید قره قروت سنتی عمده روش های مختلفی از جمله : بازار های محلی ، مراجعه به دفاتر فروش قره قروت عمده، مراجعه به نمایندگی تولیدی ها و وبسایت های اینترنتی وجود دارد که خریداران قره قروت عمده با توجه به شناختی که از مشتریان خود و سابقه فروش خود دارند می توانند انواع و اقسام قره قروت سنتی با کیفیت را به هر روشی که مناسب تر است و سود بیشتری دریافت می کنند تهیه کرده و به فروش برسانند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما