تولید کننده قره قروت اعلا صادراتی

تولید کننده قره قروت صادراتی اعلا را با بالاترین کیفیت تولید و به بازار عرضه می کند. قره قورت از جمله ترشیجات خوشمزه و پرطرفداری بوده که این روزها در بازار به فروش می رسد. تولید کننده این محصول را در شرایط کاملا بهداشتی به کمک دستگاه های اتوماتیک تولید می کند.تولید بدون دخالت دست صورت گرفته و قروه قروت پس از آماده شده بسته بندی می گردد تا به صورت کاملا بهداشتی و با بالاترین کیفیت به بازار عرضه شود. در حال حاضر تولید قره قروت توانسته است نیاز بازار داخلی را به خوبی تامین نماید.

تولید کننده قره قروت اعلا صادراتی

چگونگی تولید قره قروت در کارخانه

چگونگی تولید قره قروت در کارخانه

قره قروت از جمله محصولاتی بوده که از شیر به دست می آید. در واقع کشک و قره قروت روند مشابهی را در تولید طی می کنند. برای تولید قره قروت در کارخانه های صنعتی دستگاه های تمام اتوماتیکی وجود دارد که محصول بدون دخالت دست در آن تولید می شود.برای تولید شیر را پس از انتقال به کارخانه، وارد بشکه های خاصی می کنند و آن را حرارت می دهند. شیر را پس از حرارت دادن و به جوش آوردن در داخل پاتیل های مخصوص می ریزند تا بتوانند آن را به صورت کامل بجوشانند.

شیر آنقدر جوشیده می شود که کاملا غلیظ شده و رنگ آن به قهوه ای تند و در برخی موارد به سیاهی تغییر می کند. ماده ای که در انتهای ظرف مانده همان قره قروت بوده که پس از خنک شدن و برش دادن، به صورت بسته بندی شده به بازار عرضه می شود.قره قروت کارخانه ای بسیار ترش بوده و اسید بیشتری نسبت به قره قروت هایی دارد که در خانه به صورت سنتی تهیه می شود.

خواص قره قروت برای درما یبوست

خواص قره قروت برای درما یبوست

قره قروت از خوراکی های خوشمزه، پرطرفدار و بسیار مفیدی بوده که امروزه بسیاری از مردم آن را به شکل های مختلف خریداری و مصرف می کنند. قره قروت دارای خواص درمانی هم می باشد. از جمله این خواص می توان به درمان یبوست توسط این ماده غذایی اشاره کرد.از آنجا که یبوست مادر همه بیماری ها محسوب می شود، درمان آن به صورت طبیعی و به کمک مواد غذایی سالم و ارگانیک از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. قره قروت به دلیل خاصیت ملین بودن می تواند به راحتی یبوست را برطرف کرده و در درمان این بیماری مفید فایده باشد.

به دلیل اسیدهای آلی موجود در قره قروت می توان باکتری ها و آلودگی هایی که در روده یا معده تجمع پیدا کرده اند و در ایجاد یبوست نقش داشته اند را از بین برد. در کنار عوامل ذکر شده می توان از دیگر خواص قره قروت به شکل تیتروار به موارد زیر اشاره کرد.

  1. درصد بالایی از پروتئین موجود در شیر در قره قروت هم وجود دارد.
  2. قره قروت کلسیم بسیار بالایی داشته و مصرف آن برای پیشگیری از پوکی استخوان بسیار توصیه می شود.
  3. با مصرف قره قروت می توان به راحتی می توان نیاز طبیعی بدن به انواع ویتامین ها را تامین کرد.

شرکت پخش قره قروت صادراتی

شرکت پخش قره قروت صادراتی

شرکت ما مستقیما به پخش قره قروت صادراتی به سراسر کشور اقدام کرده و توانسته است رضایت حداکثری خریداران را هم به خود جلب نماید. قره قروت اعلا در طعم های متنوع عرضه می شوند. همچنین فروش به صورت عمده انجام می گیرد تا خریدارانی که می خواهند به صورت کیلویی و در حجم زیاد خرید کنند، بتوانند سفارشات خود را یکجا تامین نمایند.

پخش عمده این مزیت را دارد که قیمت تمام شده محصول عرضه شده را کاهش می دهد. لذا مشتری می تواند قره قروت اعلا صادراتی را به نرخی کمتر از نرخ بازار آزاد خریداری کند.پخش قره قروت صادراتی هم به صورت کلی و هم جزیی انجام می شود. هدف از تنوع در فروش این بوده که مشتری بتواند حسب نیازش خرید خود را با هزینه پایین تر انجام دهد و از خرید خود رضایت کافی داشته باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما