تولید کننده قره قروت سنتی صادراتی

تولید کننده قره قروت صادراتی را بیشتر به صورت بسته بندی شده عرضه می کند تا مشتری هم از کیفیت و هم بهداشتی بودن محصولی که می خواهد خریداری نماید، اطمینان خاطر پیدا کند. امروزه تولید قره قروت سنتی در کشور چون گذشته پررونق است. چرا که از جمله تنقلات مورد علاقه اکثریت مردم می باشد.استفاده از مواد اولیه باکیفیت و تولید به روش های کاملا بهداشتی و بدون دخالت سبب شده تا قره قروت تولید شده از نظر کیفی و کمی در سطح بالایی قرار داشته باشد. تولید قره قروت صادراتی در حجم بالا توسط تولید کننده سبب شده تا علاوه بر نیاز بازار داخلی، عرضه آن به مشتریان خارجی هم رونق بیشتری بگیرد.

تولید کننده قره قروت سنتی صادراتی

بهترین روش تهیه قره قروت سنتی

بهترین روش تهیه قره قروت سنتی

قره قروت از جمله ترشیجات خوشمزه ای بوده که در بین مردم از محبوبیت زیادی برخوردار است. قره قروت را می توان هم به صورت آماده از بازار خریداری کرد و هم آن را در خانه و به روش سنتی درست کرد. در ادامه مطلب روش تهیه قره قروت سنتی را توضیح خواهیم داد.

برای تهیه قروه قروت به روش سنتی نیازمند آب ماست یا دوغ هستیم. می توان آب ماست را در ظرفی آنقدر جوشاند که سفت و غلیظ شده و سپس آن را بر روی یک پلاستیک پهن کرد تا خشک شود.

برای تهیه قره قروت از دوغ می توانید ابتدا دوغ کاملا ترش شده را در داخل یک کیسه ریخته تا چربی آن به طور کامل گرفته شود. در ادامه باقیمانده آن را در ظرفی ریخته و بگذارید جوش بیاید. در حین قل خوردن و زمانی که احساس کردید که در حال غلیظ شدن است، شعله را کم کرده تا با حرارت ملایم تر کاملا سفت شده و رنگ آن به قهوه ای تغییر کند.

پس از تغییر رنگ کامل باید آن را روی پارچه ای در هوای آزاد پهن کرده تا اگر آبی در آن باقی مانده تبخیر شود. پس از سفت شدن کامل آن را با کارد برش داده و در جای خشک و خنک نگهداری کنید.

قره قروت چه کاربرد هایی دارد؟

قره قروت چه کاربرد هایی دارد؟

قره قروت که در دسته لبنیات قرار می گیرد، به دلیل دارا بودن کلسیم، فسفر، ویتامین های مختلف و… به عنوان ماده غذایی مفید و با ارزش تغذیه ای بالا شناخته می شود. قره قروت به دلیل مزه ترشی که دارد، کاربردهای زیادی داشته که در ادامه به برخی از آنها اشاره خواهیم نمود.

از کاربردهای متعدد و در عین حال متفاوت قره قروت می توان به موارد زیر اشاره نمود.

  • در بسیاری از غذاها به عنوان چاشنی و طعم دهنده طبیعی می توان از آن استفاده کرد.
  • در افرادی که فشارخون پایین دارند، مصرف به اندازه آن می تواند به طور طبیعی فشارخون را بالا بیاورد.
  • چون قره قروت حاوی اسیدهای آلی بوده مصرف آن برای افرادی که دچار مشکلاتی چون مشکلات روده ای شده اند، توصیه می شود. قره قروت و اسیدهای موجود در ان می توان به از بین رفتن باکتری های معده و روده کمک کند.

شرکت پخش قره قروت اعلا صادراتی

شرکت پخش قره قروت اعلا صادراتی

شرکت پخش قره قروت صادراتی اعلا را هم به صورت کیلویی و فله ای و هم به صورت بسته بندی شده عرضه می کند. قره قروت از جمله چاشنی های ترش مزه و پرطرفدار بوده که امروزه در بازار خرید و فروش می شود.

بسیاری از مردم قره قروت را به عنوان چاشنی هم به غذا اضافه می کنند. لذا فروش آن در طول سال رونق خوبی دارد. امروزه برای آنکه مشتری راحت تر بتواند به باکیفیت ترین نوع قره قروت سنتی صادراتی دسترسی داشته باشد، عرضه آن به صورت غیرحضوری هم انجام می شود.

قره قروت به عنوان خوشمزه ترین تنقلاتی است که می توان از آن استفاده نمود. همین امر سبب شده بازار فروش بسیار خوبی در طول سال داشته باشد. شما می توانید به اندازه نیازتان آن را سفارش داده و مستقیما و بدون صرف زمان و هزینه زیاد آن را از ما خریداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما