خرید ویژه کشک مایع محلی

کشک مایع محلی را می توان به عنوان یکی از مفید ترین و خوشمزه ترین مواد لبنی معرفی کرد که این مایع خوشمزه از ارزش غذایی بالا و خواص درمانی فوق العاده ای برخودار است که در اینجا قصد داریم شما را با مواد معدنی مفید و مرکز خرید ویژه کشک مایع محلی آشنا کنیم.

خرید ویژه کشک مایع محلی

ویتامین موجود در کشک محلی

ویتامین موجود در کشک محلی همانطور که می دانید کشک حالتی غلیظ شده از شیر است که به صورت جامد و مایع موجود است و امروزه به روش های مختلف سنتی و صنعتی تهیه می شود که با توجه به غلظت میزان مواد معدنی و مفید این نمونه لبنی از شیر و ماست نیز بیشتر است.

به طور مثال در بهره مندی کلسیم اکثر افراد باور دارند شیر بیشترین میزان کلسیم را دارا است در حالی که در حجم نسبی از کشک و شیر میزان کلسیم کشک بیشتر است و علاوه بر کلسیم کشک حاوی مقادیر بالایی از ویتامین های گروه B, آهن و منیزیم و روی است.

علاوه بر این کشک حاوی مقادیر قابل توجهی از پروتئین است و برای افرادی که در سن رشد هستند و سوخت و ساز بدن آن ها بالا است بسیار مفید می باشد و سیستم ایمنی را تقویت می کند. کشک را هم به عنوان یک خشکبار می توان به شکل خالی و مانند آبنبات استفاده کرد هم اینکه در بسیاری از غذاها، آش ها و خوراک ها به عنوان چاشنی و افزودنی استفاده کرد.

قیمت کلی کشک مایع محلی

قیمت کلی کشک مایع محلی تا حدودی با مواد معدنی و مفید موجود در کشک آشنا شدیم و همانطور که میدانید به طور کلی لبنیات در هر نوعی که باشند سرشار از مواد مغذی است که در تقویت و تامین مواد مفید مورد نیاز بدن موثر هستند، اما کشک که حالت غلیظ شده و فشرده شیر است و طی چندین مرحله فراوری میشود از نظر پروتئین و سایر ویتامین ها غنی بوده و غلظت مواد مفید این نمونه بیشتر از سایر لبنیات است.

امروزه مراکز مختلفی به شیوه های های سنتی و صنعتی و طبق روش ها و فرمولاسیون های متنوع به تهیه کشک خشک و یا مایع مشغولند و انواع مختلفی از این نمونه لبنی را در بسته بندی های مختلف تولید و توزیع میکنند.

اگر به دنبال خرید کشک کیلویی و یا بسته بندی شده در وزن های مختلف هستید مرکز فروش حضوری و یا سایت ها و آنلاین مارکت های رسمی ما به عنوان نماینده عرضه کشک مایع و جامد فعالیت دارند که می توانید انواع مختلف این نمونه کشک را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت خریداری و مصرف نمایید و از خواص بیشمار غذایی و درمانی آن بهره مند شوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما