شرکت فروش کشک مایع خانگی

کشک به عنوان یکی از لبنیات های پرمصرف در صنایع غذایی می باشد که به صورت سنتی یا کارخانه ای تولید می گردد و برای مواد غذایی مختلف مورد استفاده قرار می گیرد،‌ شرکت فروش کشک مایع خانگی بهترین نمونه های این ماده غذایی را با کیفیت بالا و قابل قبولی در بسته بندی های مختلف و متنوع در معرض فروش قرار داده است و آنها را به صورت عمده در اختیار سایر خریداران و مصرف‌ کنندگان در سراسر کشور قرار می دهد.

شرکت فروش کشک مایع خانگی

نحوه تولید انواع کشک سفید

نحوه تولید انواع کشک سفید کشک از لحاظ طبقه بندی جزو لبنیات ها محسوب می شود که دارای طعم خوشمزه با ارزش غذایی بالایی می باشد و عمدتاً برای خوش طعم کردن غذاهای مختلف از جمله آش مورد استفاده قرار می گیرد.

نحوه تولید انواع کشک سفید بسیار ساده و راحت می باشد و واحدهایی که به صورت سنتی یا صنعتی در این زمینه فعالیت می کنند با روش های تولید آن آشنا می باشند.

برای تولید انواع کشک سفید حجم زیادی از ماست ترش را جمع‌ آوری می‌ کنند و آن را با آب مخلوط می نمایند و بر روی حرارت مستقیم قرار می‌ دهند تا محلول به نقطه جوش برسد و ماست به حالت بریده بریده شدن در آید و به اصطلاح دلمه ببندد.

سپس مایع به دست آمده را بر روی صافی یا بر روی پارچه های نخی تمیز قرار می‌ دهند و آنها را درون ظروفی که دارای ظاهری مانند آبکش می باشد و یا پارچه های نخی قرار داده تا آب اضافه آنها گرفته شود و مایع باقی مانده بر روی پارچه و آب خود را از دست داده و حالت خمیری داشته باشد و سپس آن را درون ظرف های مختلف جهت بسته بندی وارد کرده و با مقداری نمک مخلوط نموده تا از ایجاد کپک درون آن جلوگیری شود و به این ترتیب کشک سفید با بهترین کیفیت تولید می گردد.

توزیع کننده کشک مایع خانگی

توزیع کننده کشک مایع خانگی کشک صادراتی خانگی به دلیل کیفیت بسیار خوبی که دارا می‌ باشد توانسته از بازار فروش خوبی نیز در داخل به خارج کشور داشته باشد و به صورت عمده نیز عرضه و پخش می گردد.

توزیع کننده کشک مایع خانگی این محصول را با توجه به خواص بسیار زیادی که دارد و برای مواد غذایی مختلف قابل استفاده می باشد را در سراسر کشور توزیع و پخش می نمایند و آن را در اختیار بازار فروش در سراسر کشور قرار می‌ دهند.

قیمت کشک مایع خانگی با توجه به کیفیت و حجم سفارش این محصول متفاوت می باشد و متقاضیان می‌ توانند آن را با نرخ مناسبی خریداری نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما