شرکت پخش کشک مایع صنعتی

کشک مایعی صنعتی غنی از کلسیم می باشد زیرا ماده اولیه کشک شیر می باشد که با مصرف آن استخوان و دندان را تقویت می کند و از پوسیدگی و پوکی دور نگه می دارد از این رو مصرف آن بسیار توصیه می شود.

شرکت پخش کشک مایع صنعتی باید از محصولاتی با بافت یکنواخت کشک استفاده کند تا اعتماد افراد را به خود جلب نماید و به فروش بیشتری دست یابد و هم چنین برای راحتی متقاضیان می تواند محصولات را به تمام مراکز خرید و بازار فروش عرضه کند.

شرکت پخش کشک مایع صنعتی

بافت کاملاً یکنواخت کشک مایع

بافت کاملاً یکنواخت کشک مایع کشک مایع جز لبنیات محسوب می شود که برای درست کردن آش کشک، کشک بادمجان، کشک و روغن و… مورد استفاده قرار می گیرد که از تخمیر و تغلیظ شیر کم چرب، ماست، دوغ و پس آب کره تهیه می شود که معمولا در حالت ها و مدل های متفاوتی وجود دارد که معمولا کشک هایی که در کارخانه ها به شکل صنعتی تهیه‌ می شود به حالت مایع می باشد.

برای تهیه کشک مایع در کارخانه ها اول مقداری شیر خام را به کارخانه ها می برند سپس آن ها را پاستوریزه می کند تا زمانی که دمای آن کاهش یابد سپس شیر پاستوریزه را در تانک ها ذخیره می شود که دمای شیر باید بین 42 تا 45 درجه باشد که در این موقعیت باید مقداری مایع ماست اضافه کنید تا شیر را سرد کند و به ماست تبدیل می شود.

الان مقداری نمک به آن اضافه کنید و ماست را تا دمای 90 درجه گرم کنید. اجازه دهید تا دمای 60 درجه سانتی گراد خنک شود و اجازه دهید کشک را هموژن می کند و آن ها را در تانک ذخیره می کنند که بعد از آن وارد مرحله بسته بندی محصول می شود.

کشک در بسته بندی های متفاوت لیوانی، شیشه ای، کیسه ای و… وجود دارد که هر فرد با توجه به استفاده خود یکی از آن ها را خریداری می کند و برای تهیه غذا از آن استفاده ه می کنند.

تامین کننده کشک مایع صنعتی

تامین کننده کشک مایع صنعتی تامین کننده کشک مایع صنعتی برای این که متقاضی بیشتری را به خود جلب نمایند و افراد بیشتری از آن جا خرید کنند باید کشک مایع درجه یک و با کیفیت و ممتاز برای فروش داشته باشند تا افراد از خرید خود اطمینان حاصل نمایند و سبب شود همیشه از آن جا خرید کنند.

تأمین کننده کشک باید انواع کشک مایع و جامد را به صورت بسته بندی و فله برای فروش داشته باشند تا افراد با توجه به نیاز خرید کنند و از فواید آن بهره مند شوند و هم چنین برای اطمینان بهتر است کنار بسته طرز تهیه و مصرف، موارد مصرف، ارزش غذایی، شرایط نگه داری، مواد مغذی، تاریخ تولید و انقضا و… را درج نمایند تا افراد با بررسی از خرید خود اطمینان حاصل نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما