صادر کننده کشک مایع پاستوریزه

کشورمان ایران سابقه دیرینه ای که در زمینه تولید کشک دارد و این محصول در ابتدا تنها به صورت سنتی تهیه می شد، اما با افزایش جمعیت و گسترش فعالیت کارخانجات صنایع غذایی، تولید کشک نیز با تحولات بسیاری روبرو شد و ما این روزها در بازار انواع کشک مایع پاستوریزه با برندهای مختلف را مشاهده می کنیم که علاوه بر بازارهای داخلی، توسط شرکت های صادر کننده به دیگر نقاط جهان نیز ارسال می شود.

صادر کننده کشک مایع پاستوریزه

فواید کشک برای درمان شوره سر

فواید کشک برای درمان شوره سر جالب است بدانید که کشک علاوه بر اینکه خواص خوراکی دارد و دارای ارزش های غذایی فراوانی می باشد، می توان از آن برای سلامت موها نیز استفاده کرد؛ زیرا درون آن منابع غنی از کلسیم، ویتامین B5، پروتئین و فسفر وجود دارد که هر کدام از آنها برای رشد و تقویت موها مفید و موثر هستند؛ و اما یکی از مهمترین فواید کشک درمان شوره سر است و این امر به سبب ویتامین B5 موجود در آن است.

چند شیوه موثر استفاده از کشک برای درمان شوره سر:

  • شما می توانید کشک را به همراه فلفل سیاه مخلوط نموده و از آن یک ماسک مو تهیه کرده و بر روی موهای خود قرار دهید تا شوره آن از بین رود.
  • در شیوه دوم شما می توانید یک یا دو قاشق غذا خوری سرکه را درون یک فنجان کشک بریزید و بر روی موهای خود بگذارید؛ این روش علاوه بر رفع شوره، موهای شما را براق نیز می نماید.
  • ترکیب کشک و لیمو نیز یکی از بهترین گزینه ها برای برطرف نمودن شوره سر است.
  • شما می توانید کشک را با یک عدد تخم مرغ مخلوط کرده و بر روی موهای خود قرار دهید تا به کلی شوره آن برطرف گردد.

قیمت خرید کشک مایع پاستوریزه

قیمت خرید کشک مایع پاستوریزه اگر شما به یک مرکز فروشنده کشک مایع مراجعه کنید، می توانید نمونه های مختلفی از این محصول را مشاهده کرده و سپس بر مبنای نیاز خود یکی از آنها را تهیه کنید؛ این کشک ها به شیوه های سنتی و صنعتی تولید می شوند که ما معمولاً نوع سنتی آن را به نام کشک ممتاز یا کشک مایع پاستوریزه می شناسیم، زیرا در کارخانجات تمامی اصول بهداشتی در این زمینه رعایت شده و محصولی که در نهایت به دست می آید کاملاً استاندارد بوده و طعمی دلنشین و عالی دارد.

از این کشک می توان برای پخت بسیاری از غذاهای سنتی مانند آش، حلیم بادمجان و کشک بادمجان استفاده نمود و از طعم خوش آن برخوردار شد؛ کشک مایع دارای قابلیت استفاده آسانی می باشد و به راحتی می توان آن را به میزان لازم به غذاها اضافه نمود و از مواهب آن برخوردار شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما