عرضه کننده کشک زرد مشهدی

کشک زرد مشهدی که با ترکیبات ادویه زردچوبه کشک و بلغور گندم تولید می شود،جزء پرطرفدارترین محصولات لبنی است که عرضه کننده این محصول سعی می‌ کند تا در بسته‌ بندی‌ های کاملاً بهداشتی آن را به بازارهای فروش ارائه دهد. این مرکز به دلیل ارتباط مستقیم با دامداران و تولید کنندگان کشک زرد مشهدی سبب شده تا کمترین قیمت ممکن نسبت به سایر مراکز فروش را داشته باشد.

عرضه کننده کشک زرد مشهدی

میزان پروتئین موجود در کشک

میزان پروتئین موجود در کشک کشک یکی از محصولات مهم لبنی است که در کشور ما به وفور یافت می‌ شود در واقع پس از تولید دوغ از ماست، آن را مورد حرارت قرار می دهند تا کاملاً تغلیظ و خشک گردد. پس از خشک شدن آب اضافه آن چه باقی می‌ ماند را ماده اولیه کشک می نامند.

ماده باقیمانده را معمولاً بر روی پارچه های مخصوص ریخته و در معرض هوای آزاد قرار می‌ دهند تا تمامی آب اضافه آن جدا شود، در این صورت کشک به جای می ماند که مدت زمان ماندگاری آن بسیار بالا است.

ارزش غذایی کشک بسیار زیاد است و انواع مواد پروتئینی، ویتامینی، چربی و کربوهیدرات در آن وجود دارد اما میزان پروتئین کشک به نسبت سایر مواد مغذی دیگر بیشتر است، در هر ۱۰۰ گرم کشک بین ۱۵ تا ۲۱ گرم آن را پروتئین تشکیل می دهد.

به همین سبب قرار دادن این ماده غذایی در رژیم غذایی افراد سالمند، کودکان و همچنین افراد بدنساز نقش تاثیرگذاری در ایجاد انرژی این افراد دارد، زیرا پروتئین کشک کاملا حیوانی است به دلیل میزان بالای پروتئین موجود در کشک به راحتی می توان این ماده غذایی را در رژیم افراد چاق قرارداد تا ضمن برطرف کردن نیاز بدنشان به پروتئین هیچ گونه آسیبی از لحاظ چربی به آنها وارد نکند.

پروتئین سالم این محصول سبب جذب بهتر مواد معدنی و اسیدهای عالی شده و همچنین به دستگاه گوارش نیز کمک زیادی در هضم بهتر می کند.

صادر کننده کشک زرد مشهدی

صادر کننده کشک زرد مشهدی صادر کننده کشک زرد مشهدی به دلیل عطر و طعم عالی این محصول قدیمی خراسان در بازارهای بین‌ المللی جایگاه مناسبی را برای این محصول به دست آورده است و می‌ دانید که کشک زرد مشهدی به صورت پودری، زرد رنگ است که از روزگاران قدیم با ترکیب مواد مختلف و با زحمت و مشقت فراوان توسط دامداران تولید می‌ شد.

این مجموعه با داشتن ارتباط مستقیم با دامداران و تولیدکنندگان کشک اقدام به تهیه محصول اصلی و با کیفیت بالا می کند و سپس کشک تهیه شده را در بسته‌ بندی‌ های بهداشتی و بسیار شکیل مناسب برای ارائه به بازارهای بین المللی قرار می دهد تا بتواند جایگاه خوبی را در این بازارها به دست آورد.

صادرات کشک در صورتی که به شکل اصولی و طبق قوانین استاندارد بهداشت غذایی انجام شود امکان ارز آوری بالایی را فراهم می‌ آورد زیرا این محصول در اغلب کشورهای دنیا تولید نمی‌ شود، اما به دلیل ارزش تغذیه بالا طرفداران زیادی دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما