فروشنده بهترین پنیر سفید صبحانه

پنیر سفید صبحانه، یکی از اصلی‌ترین و پرخاصیت ترین لبنیات موجود در سفره صبحانه‌ی ما ایرانی هاست که نقش مهمی در تامین نیازهای غذایی بدن و سلامتی افراد دارد. فروشنده‌ی بهترین پنیر سفید صبحانه با توجه به اهمیت این محصول در سبد کالاهای مصرفی خانوار، اقدام به تولید و توزیع این محصول به صورت عمده و پخش مستقیم آن نموده است.

فروشنده بهترین پنیر سفید صبحانه

فرآیند تولید پنیر صبحانه

فرآیند تولید پنیر صبحانه فرآیند تولید پنیر صبحانه، شامل مراحل متعددی است که در اینجا به اختصار مهمترین آنها را بیان می‌کنیم.

  • تهیه‌ی شیر خام: اولین و مهمترین اقدام برای تولید پنیر تهیه‌ی شیر سالم و با کیفیت است. برای تولید پنیر به شکل صنعتی معمولا از شیر گاو استفاده می‌شود.
  • استانداردسازی شیر: در این مرحله با حرارت دادن شیر در دمای معین، چربی آن جدا می شود تا با توجه به میزان کازئین ( نوعی پروتئین) موجود درشیر، مقدار مناسبی از چربی به شیر افزوده شود.
  • مایه زنی: در این مرحله ابتدا استارتر ها به شیر اضافه می‌شوند. استارتر در واقع نوعی میکروب است که اسیدیته شیر را بالا می‌برد و باعث بهتر شدن بافت پنیر می‌شود. در ادامه مایه پنیر (رنت) که عامل اصلی انعقاد یا لخته شدن شیر است به آن می‌افزایند. تا کازئین از آب پنیر جدا شده و رسوب کند و به اصطلاح شیر دلمه ببندد.
  • لخته سازی: بعد از اضافه کردن مایه پنیر ابتدا آن را کاملا با شیر مخلوط می‌کنند و سپس برا مدتی آن را بی حرکت نگه می دارند تا عملیات لخته سازی انجام شود. و بعد دلمه ها را با شانه های سیمی برش می‌زنند تا آب آن به خوبی جدا شود‌. و در نهایت بعد از تخلیه آب پنیر، آن را درون قالب‌های مشبک قرار داده و با فشار، آب میان بافتی آن را خارج می‌کنند. نمک زنی آخرین بخش این مرحله است که با قرار دادن پنیر در محلول آب نمک، طعم و ماندگاری آن را بهتر می‌کنند.
  • رسانیدن: پنیر آماده شده در مراحل قبلی در بسته بندی های مشخصی قرار داده می‌‌‌‌‌شود و بسته به نوع پنیر از چند روز تا چند هفته در دمای معینی نگهداری می‌شود تا به اصطلاح دوره رسیدگی آن به پایان برسد.
  • بسته بندی: آخرین مرحله قرار دادن پنیر در ظروف بسته بندی مناسب و پلمپ کردن آن است که بعد از انتقال به سردخانه آماده توزیع و مصرف می‌شود.

آشنایی با فواید بی نظیر پنیر

آشنایی با فواید بی نظیر پنیر پنیر یکی از پرفایده ترین اعضای خانواده لبنیات است که بیشتر خواص شیر را داراست. جدول ارزش غذایی پنیر که روی بسته بندی های آن درج شده است به خوبی گواه وجود انواع مواد مغذی مانند انواع مواد معدنی و ویتامین های مفید در پنیر است. اما در اینجا ما فقط به برخی از این مواد که شناخته شده تر هستند می‌پردازیم.

کلسیم به عنوان یکی از مواد معدنی ضروری برای رشد و تقویت استخوان ها و پیشگیری از پوکی استخوان به وفور در پنیر وجود دارد. به همین خاطر کودکان، زنان باردار و سالمندان که نیاز بیشتری به کلسیم دارند، نباید از مصرف این صبحانه مفید، غافل شوند.

پروتئین یکی دیگر از مواد مغذی موجود در پنیر است. وجود پروتئین برای رشد ماهیچه ها و ترمیم بافت های آسیب دیده‌ی بدن حیاتی است. اگر به هر دلیلی قادر به مصرف انواع گوشت برای تامین پروتئین مورد نیاز بدن خود نیستید، پنیر می‌تواند جایگاه ویژه‌ای در رژیم غذایی شما داشته باشد.

پنیر منبع خوبی از ویتامین B12 است که این ویتامین نقش مهمی در ساختن گلبول های قرمز خون و سوخت و ساز بدن دارد.

سفارش عمده پنیر سفید صبحانه

سفارش عمده پنیر سفید صبحانه تولید کننده‌ی پنیر سفید صبحانه، با تولید با کیفیت ترین و بهترین پنیر صبحانه و توزیع آن، رسالت خود را در تامین نیاز بازار به مواد غدایی سالم، به خوبی انجام داده است. متقاضیان برای سفارش پنیر سفید به صورت عمده، می‌توانند از طریق درگاه اینترنتی با کارشناسان فروش این محصول تماس گرفته و مستقیما برای ثبت سفارش و کسب اطلاعات لازم در این زمینه اقدام کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما