فروشگاه عرضه قره قروت سفید

فروشگاه عرضه قره قروت سفید، باید محصول را اگر به صورت فله ای عرضه می کند آن را در مکانی قرار دهد تا گرد و خاک و آلودگی روی آن نفوذ پیدا نکنند در این جا لازم است به این نکته اشاره کنیم که هر چه میزان رطوبت قره قروت زیاد باشد شرایط نگهداری آن سخت می باشد چون رطوبت زیاد باعث می شود محصول زودتر فاسد شود.

فروشگاه عرضه قره قروت سفید

روش تهیه قره قروت در منزل

روش تهیه قره قروت در منزل معمولا تهیه قره قروت بیشتر در میان ساکنین روستا و عشایر نشین دیده می شود برای آشنایی بیشتر با نحوه درست کردن آن مطالب را ارائه می دهیم تا آن را مطالعه نموده و اطلاعات بسیار مفید بدست آورید، نحوه تهیه آن به این گونه است که ماست تهیه شده از شیر گوسفند را در داخل یک کیسه نخی نازک ریخته و معمولا آن را داخل یک دیگ بزرگ قرار می دهیم و جسم سنگین مانند سنگ را بر روی کیسه قرار می دهیم و چند ساعت صبر می کنیم تا آب پنیر یا ماست به طور کامل خارج شود،این آب بدست آمده را حرارت داده و به آن آب شکر اضافه میکنند سپس بر روی آرد پهن میشود و به صورت قالب قالب یا رشته ای بریده میشود.

  • قره قروت گوسفندی این قره قروت رنگي شيري دارد و ترشي كمتري نسبت به ساير قره قروت هاي ديگر.
  • رنگ: رنگ ان هرچه که باشد چه سفید چه عسلی و یا قهوه ای شفاف است
  • بو: بوی قره قروت تازه مانند بوی لیمو ترش تازه بریده شده باعث افزایش ترشح آب دهان می شود.
  • نرمی: نرمی ان در بین دو انگشت با یک فشار ملایم مشخص است
  • چسبندگی: گرمای دو انگشت که قره قروت بین آنها قرار گرفته باعث می شود که چسبندگی را حس کنیم که این دلیل بر قره قروت اصل می باشد.
  • رنگ آن کرم مایل به سفید می باشد، این محصول سرشار از پروتئین و کربوهیدرات می باشد، و همچنین دارای کلسیم فراوانی نیز می باشد.
  • درصد چربی این محصول بسیار کم است و افرادی که دچار اضافه وزن و چاقی هستند و چربی خون بالا دارند باید از قره قروت استفاده کنند.

تامین کننده قره قروت سفید

تامین کننده قره قروت سفید تامین کننده قره قروت سفید، عمده فروشی افزایش غیر منتظره ای پیدا کرده است چون فعالان اقتصادی این عرصه و مصرف کنندگان این خوراکی افزایش یافته است و یک تامین کننده قره قروت باید اطلاعاتی کاملی از محصول داشته باشد به عنوان نمونه با نام های مختلف محصول آشنا باشد تا به خوبی مشتریان را راهنمایی کند به طور مثال در مازندران، یزد، کرمان، اصفهان، آباده، شیراز و خراسان به ترتیب قره قروت به نام های تَفره، تَرَف، تلف، قارا، قارا، قره قروت شناخته می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما