فروش مستقیم قره قروت سفید مایع

همانطور که می دانید امروزه استفاده از شیر و محصولات جانبی آن بسیار تاکید می شود مخصوصا برای افراد میانسال و کودکان در حال رشد.یکی از محصولاتی که فرآوری شده از شیر است حالا نه مختصا شیر گاو، شیر گوسفند نیز می تواند باشد قره قروت می باشد.یکی از انواع قره قروت ها می توان به قره قروت سفید مایع اشاره کرد که در ادامه بیشتر درباره آن صحبت خواهیم کرد.

فروش مستقیم قره قروت سفید مایع

قره قروت مفید برای بهبود عملکرد سیستم گوارشی

قره قروت مفید برای بهبود عملکرد سیستم گوارشی حتما دیده اید ترشک هایی را در فروشگاه ها که برپایه قره قروت تشکیل شده و اند و رنگ سیاه دارند و به دلیل ترشی مورد علاقه دختران است.قره قروت نیز یکی از آن دسته محصولات و مواد غذایی مفید است که از شیر به دست می آید و به دو رنگ سفید و سیاه معمولا وجود دارد.

برای تهیه قره قروت ابتدا شیر را دوشیده و به جوش می آورند و به ماست تبدیل می کنند که این کار را مخمر ها انجام می دهند و ماست تشکیل می شود.ماست را داخل ظرفی می ریزند معمولا پارچه ای مانند تا روزنه های بسیار ریزی داشته باشد از این روزنه ها آب اضافی ماست خارج می شود.

این آب که شفاف و به رنگ زرد هست همان آب قره قروت است که بعد از صاف کردن آن، این مایع بدست آمده را دوباره روی حرارت می گذارند.و به طور پی در پی هم زده می شود تا به غلظت مناسب برسد و در این صورت قره قروت مایع به دست می آید که هم می تواند شیرین و ترش باشد.

اگر جوشاندن این مایع قره قروت خیلی زیاد شود یا آب چکیده شده از ماست زیاد بماند باعث تیره و سیاه شدن قره قروت و ترش شدن آن می شود.بعد از جوشاندن برای تهیه قره قروت جامد این مایع را بسیار با همزن هم میزنند تا کف کند و به صورت سوسپانسیونی پایدار تبدیل شود.همانطور که گفتیم قره قروت مفید و دارای خواصی است برای مثال:

  • برای سیستم گوارش مفید است و به یبوست کمک می کند.
  • دارای کلسیم است و به رشد استخوان ها کمک می کند.
  • قره قروت برای شادابی پوست نیز استفاده می شود
  • همچنین گاهی برای لاغری نیز استفاده می شود.

بهترین قیمت قره قروت سفید مایع

بهترین قیمت قره قروت سفید مایع همانطور که گفتیم می توان در حوضه دامداری و تهیه محصولات آن به شغل و حرفه ای رسید و از این راه درآمد خوبی بدست آورد.عرضه قره قروت سفید مایع و جامد در نمایندگی ها و فروشگاه های معتبر در سراسر شهر انجام می گیرد.

قیمت قره قروت مایع نسبت به خواص و مراحلی که طی می کند قیمتی مناسب دارد.ما نیز در تلاشیم تا محصولاتی را به شما معرفی کنیم که در کنار کیفیت عالی از قیمت به صرفه نیز برخوردار باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما