مرکز توزیع کشک زرد محلی

کشک زرد محلی یکی از سوغاتی های اصیل استان سیستان است که فواید بی نظیر و منحصر به فردی دارد این محصول با توجه به بالا بودن کلسیم و پروتئین بالا، مورد توجه مردم و بخصوص متخصصین قرار گرفته و از خرید و فروش بالایی در بین مردم برخوردار است. با توجه به این موضوع است که مرکز توزیع کشک ‌زرد محلی این محصول را با کیفیت عالی و قیمتی مناسب در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد.

مرکز توزیع کشک زرد محلی

کشک زرد محلی چگونه تولید می شود؟

کشک زرد محلی چگونه تولید می شود؟ کشک زرد یکی از غذاهایی است، که به خاطر داشتن مواد مغذی و کلسیم فراوانی که دارد بیشتر در فصل زمستان و برای صبحانه مصرف می‌شود. استان سیستان یکی از معروف ترین استانهای است که در زمینه تولید کشک زرد رقیبی نداشته و با تهیه آن مورد استقبال متقاضیان قرار گرفته است. ما در زیر روش تولید کشک زرد محلی را برای شما توضیح می دهیم.

کشک زرد مخلوطی از بلغور گندم، دانه های شوید،سیر، زیره، دانه گشنیز، پودر زردچوبه، دوغ و مقداری نمک تشکیل می‌شود. نحوه تهیه این محصول بدین صورت است که، تمامی مواد را با هم مخلوط کرده و به مدت چند هفته در ظرفی نگهداری می کنند. روی ظرف را می پوشانند که هوا به آن نرسد. در طول مدت نگهداری یکی دو بار در ظرف را برداشته آن را به هم می‌زنند و دوباره آن را پلمپ می کنند.

بعد از چند هفته که مواد به خوبی با هم مخلوط شده و حالت تخمیر گرفت، ظرف را خالی کرده و مواد را روی پارچه پهن می کنند تا کاملاً خشک شود در مرحله بعد به محصول نهایی که به‌ صورت گلوله های کوچک زرد رنگ خشک شده است را با دست آنقدر به هم مالش می دهند، تا پودر شود. سپس مواد را الک کرده و در کیسه های مخصوص آن را نگهداری می کنند.

مرجع فروش کشک زرد محلی

مرجع فروش کشک زرد محلی مجموعه ما بزرگترین مرجع فروش کشک ‌زرد محلی در ایران است؛ و توانایی تولید این محصول را در تناژهای بالا داشته، و این سوغات اصیل سیستانی را با کیفیت بالا و قیمت مناسب در اختیار خریداران و متقاضیان محترم قرار می‌دهیم. این گونه تولید علاوه بر پر طرفدار بودن در بازارهای داخلی و در بین مردم، در بسیاری از کشورهای خارجی نیز طرفداران پر و پا قرصی دارد.

قیمت کشک محلی در مجموعه ما نسبت به برندهای دیگر بسیار پایین تر و منصفانه تر بوده، و ما سعی کرده ایم، با تهیه این محصول در میزان های بالا بتوانیم نیاز بازار داخلی را پاسخگو باشیم. با توجه به بالا بودن کیفیت محصولات و همچنین قیمت بسیار مناسبی را که برای آن در نظر می‌گیریم مشتریان زیادی را جذب این محصول کرده‌ایم. کیفیت، بسته بندی مدرن و به روز و همچنین مشتری مداری جزء اهداف شرکت ما محسوب می‌شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما