کشک چیپس و عرضه آن در بازار داخلی و خارجی

همانطور که در مقالات و نوشته های مختلف در مورد ارزش غذایی کشک و قره قروت مطالب فراوانی عرضه شده است شرکت پرتو امیر در نظر دارد در مورد پخش و ارائه ی کشک چیپسی که به لحاظ شکل شبیه چیپس سیب زمینی است  و به لحاظ ارزش غذایی خیلی بالا تر از مدل های تجاری چیپس می‌باشد

چیپس کشک

بررسی خواص چیپس کشک و فواید آن

مطالب را ارائه دهد در مقالات قبلی میزان کالری و انرزی و ترکیبات آلی و معدنی دو محصول را مقایسه کردیم در آن مقاله؛ تمامی فکتور هایی که در دو نوع چیپس وجود دارد از قبیل پروتیین ،چربی ، سدیم ، پتاسیم ، فسفر و…. مورد بررسی قرار دادیم و مشخص شد که کشک چیپسی، به مراتب ارزش غذایی بالاتری نسبت به چیپس سیب زمینی دارد و نکته مهم تر ضرری است که مصرف چیپس سیب زمینی بخصوص برای کودکان دارد.
در ادامه برخی از مضرات آن را برای شما عزیزان ذکر می‌کنیم:

  • چاقی کودکان
  • بی اشتهایی
  • سیری کاذب
  • ناراحتی گوارش

علاوه بر موارد بالا؛ به جهت استفاده بی رویه از روغن های سرخ کردنی یا دارای پالم و استفاده از فلفل و نمک فراوان همه باعث شده است که مصرف کننده را در معرض بیماری های جدی قرار می دهد در حالیکه کشک چیپسی ترکیب خالص و غنی بر گرفته از شیر دوغ و عدم استفاده از روغن و چربی میتواند جایگزین مناسب در سبد تغزیه کودکان دلبندتان قرار گیرد این محصول میتواند در بسته بندی های با سایز های مختلف در تفریحات مهمانی ها و جمع های خانوادگی مورد استفاده قرار گیرد و در کنار سایر تنقلات قرار استفاده شود.

 

بررسی خواص چیپس کشک و فواید آن

تولید این محصول به چه عواملی بستگی دارد؟

این محصول؛ زمانی از کیفیت بالایی برخوردار خواهد بود که آن را از کشک با کیفیت که از ماست و دوغ محلی خوب تهیه شده؛ درست شده باشد
خیلی این موضوع حائز اهمیت است که شما کشک چیپسی را از محل مناسب تهیه کنید و نسبت به تولیدات کشک مجموعه مورد نظر؛ اطلاعاتی داشته باشید.

 

تولید این محصول به چه عواملی بستگی دارد؟
عرضه کننده کشک چیپسی

یکی از دلایلی که این خوراکی به سرعت در بازار درحال پیدا کردن طرفداران بیشتری می‌باشد؛ این است که میتوان آن را با دانه های گیاهان مغذی نظیر شیرین بیان زیره کاکوتی ریحان نعنا و …. ترکیب کرد و فراورده ای بی نظیر و خوش مزه و خوش طعم را پدید اورد و بی شک هر کدام از موارد یاد شده در حفظ سلانتی و افزایش انرزی مصرف کننده تاثیر بسزا و فراوانی ایجاد میکند.
شرکت پرتو امید مفتخر است که با تبلیغات پیاپی و مستمر  نسبت به این گزینه ها اطلاعات لازم و ضروری را عرضه نماید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما